Кіровоградці долучилися до Всеукраїнської акції «Марш за права тварин»

Марш за права тварин, який проходив у Кіровограді сьогодні, 15 жовтня, підтримали народний депутат України Костянтин Яриніч і очільник обласної поліції Сергій Кондрашенко.

Маршом пройшлися більше сотні людей від готелю «Турист» до головної площі міста. Вони тримали у руках плакати з закликами захищати тварин від жорстокості і насилля, пише «КП».

– Мені дуже подобається, що такий дружній марш проходить не лише в нашому місті, а по всій Україні. Тут зібралися не обов’язково люди, які мають тварин, а й ті, хто знає, що їх треба захищати. Дуже приємно, що особливо діти пройшлися поряд із тваринами, тому що від цього діти розуміють, що таке біль і доброта. В такому дусі їх треба виховувати, – наголосив Костянтин Яриніч.

– Я прийшов на марш зі своїми дітками. Вони дуже сильно люблять тварин. У нас вдома дві собаки і два кота, тому вирішили підтримати. Син як бачить бездомну тварину, в нього одразу сльози на очах. Права тварин однозначно потрібно захищати, – поділився Сергій Кондрашенко.

Нагадаємо, марш за права тварин підтримали майже у двох десятках міст України. Наймасовіший захід відбувається у Києві. Подія покликана об’єднати зоозахисну спільноту й заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин.

По закінченню заходу учасники підписали Універсал гуманного ставлення до тварин.

фото: Глеб Цуканов