Завдяки прокуратурі області державі повернули землі ватрістю 16 млн гривень

Прокуратура області у суді апеляційної інстанції відстояла свою позицію щодо повернення у власність держави понад 535 га земель сільськогосподарського призначення, що перебували в незаконній оренді.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

У судовому порядку визнано незаконними та скасовано ряд наказів та договорів оренди Головного управління Держземагенства виданих у порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство» згідно яких мешканцю області для ведення фермерського господарства у пільговому порядку, без проведення земельних торгів, передано 535,21 га земель, що розташовані на території Варварівської сільської ради Долинського району. Нормативна грошова оцінка цих земель складає 16 млн грн.

Через оскарження відповідачем рішення суду, яким позовні вимоги прокуратури були в повній мірі задоволено, довелося відстоювати власну позицію у суді апеляційної інстанції.

За принципової позиції прокуратури судом прийнято рішення, а саме — користувача зобов”язано повернути 535 га землі у власність держави.