У Кіровоградській УВП №14 умови не відповідають правилам санітарії та гігієни

Прокуратура Кіровоградської області провела чергову перевірку дотримання норм ЗУ «Про попереднє ув’язнення» в діяльності ДУ «Кропивницька УВП №14», за результатами якої виявлено ряд порушень.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області

Так, в установі виконання покарань державні гарантії щодо охорони здоров’я ув’язнених в повній мірі не реалізуються. Матеріально-побутові умови не відповідають правилам санітарії та гігієни. РНизка приміщень потребує негайного ремонту.

Продовжують мати місце порушення в частині ізоляції осіб, взятих під варту, не забезпечуються вимоги закону щодо роздільного тримання різних категорій ув’язнених та інше.

Варто зазначити, що лише у поточному році прокуратурою області внесено 16 документів реагування на усунення вищевказаних порушень законодавства, що не мало належного реагування з боку адміністрації установи. Тож, за результатами проведеної перевірки вказівку з вимогою негайно вжити заходів до усунення порушень, провести службову перевірку та забезпечити дієвий відомчий контроль за роботою установи внесено до Міністерства Юстиції України.

На даний час, документ реагування перебуває на розгляді.