У Кіровограді прибрали незаконну рекламу від пам'ятної дошки відомому митцю

Власниця незаконної рекламної конструкції, яка недоречно розташовувалась під пам’ятною дошкою видатному художнику Броніславу Домашину на фасаді будинку по центральній вулиці, самостійно демонтувала вивіску.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

16 жовтня 2016 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки видатному митцю Броніславу Домашину. Тоді ж художня спільнота вирішила докласти усіх зусиль, аби з фасаду будинку було прибрано незаконну рекламну вивіску, яка до того ж мала неестетичний вигляд. 17 лютого цього року виконавчий комітет міської ради погодив рішення про демонтаж реклами, але тільки зараз власниця крамниці, яку рекламувала вивіска, зняла її з фасаду будинку. Спонукати до демонтажу реклами підприємицю приходили керівник спецінспекції Андрій Максюта та ініціатор встановлення меморіальної дошки директор обласного художнього музею Тетяна Ткаченко.

— Прикро, що в центральній частині міста, напроти міської ради, розміщується така неестетична, недоречна реклама. Особливо, коли поруч розташована пам’ятна дошка, — наголосила Тетяна Ткаченко. — Такої реклами, тим більше незаконно встановленої, не має бути у центральній історичній частині нашого міста. Ми маємо очистити місто від недолугих рекламних конструкцій.

Андрій Максюта відзначив, що власники будівель не мають права самовільно розміщати рекламу. Відповідно до закону України “Про рекламу” усі об’єкти зовнішньої реклами повинні мати дозволи на їх розміщення. Також посадовець додав, що виконавчий комітет міської ради вже прийняв рішення про демонтаж 37 об’єктів незаконно встановлених рекламних конструкцій у центральній частині міста.