У Кіровограді капітально відремонтували одну з найстаріших шкіл

У одній з найстаріших загальноосвітніх шкіл в обласному центрі – ЗОШ №3 імені Олени Журливої, до Дня міста презентували капітально відремонтоване приміщення.

Про це повідомляється на сайті Кіровогардської міськради.

Цьогоріч закладу виповнюється 103 роки.

— На капітальний ремонт закладу з міського бюджету було виділено 3,14 мільйонів гривень. За ці кошти нам вдалося повернути до головного корпусу із колишнього дитячого садочку початкові класи – це надзвичайно важливо для забезпечення якісного навчального процесу і комфортного перебування учнів, — відзначила директор школи Світлана Бик. – Ми повністю замінили всі інженерні мережі, вони давно цього потребували, встановлені нові енергоощадні вікна і двері. Наша гордість тепер – сучасний харчоблок з новою кухонною технікою. Раніше у школі працював лише буфет, а сьогодні діти отримують повноцінне гаряче харчування. Відремонтовано медпункт. Оновилися туалетні кімнати для школярів, крім того, ми знайшли можливості створити додаткові зручності і для педагогів. Заклад має власну міні-котельню, можемо регулювати температурні режими. Сподіваюся, що суттєво зекономимо на платі за енергоносії. Подвір’я школи освітлюється новими ліхтарями, виконано благоустрій прилеглої території.

На черзі – спортивна зали, адже ЗОШ №3 потрапила у число п’яти закладів, де цьогоріч виконуються їх капітальні ремонти.

— Ми цілеспрямовано і наполегливо змінюємо ситуацію в освіті у Кропивницькому на краще, — наголосив Андрій Райкович. – Освіта, безумовно, пріоритетна сфера діяльності міської влади, адже в даному випадку ми інвестуємо кошти у найголовніше – у майбутнє міста, дітей. А найкращим свідченням підвищеної уваги влади до шкіл є успіхи наших школярів, їх досягнення в конкурсах і олімпіадах найвищих рівнів та рейтинги за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Міський голова побажав дітям і педагогам успішного навчального року і подарував школі сертифікат на придбання мультимедійної дошки.