Творче подружжя зі Львова презентує в галереї «Єлисаветград» виставку

5 вересня о 16:15 галерея «Єлисаветград» запрошує на зустріч із львівськими митцями.

Творче подружжя Володимир та Катерина Немири презентують виставку та проведуть майстер-класи, повідомили Новини Кіровоградщини організатори.

Володимир — живописець, Катерина — скульптор. Багато років викладали мистецтво, в тому числі і за кордоном. Катерина Немира включена в групу, що працює над створенням програми «Нова школа».

Немира Володимир — випускник факультету декоративно-прикладного мистецтва (1975 р.) Львівської національної академії мистецтв. Художник-графік, живописець. Член Національної Спілки Художників України.

Персональні виставки:
— Національний будинок художників, Київ, 2009 р.
— Львівська державна картинна галерея, 2008 р.
— Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.2011 р.
— Державний музей Лесі Українки. м. Ялта 2010 р. Національний музей «БОЙКІВЩИНА» місто Самбір 2012 р.
— КУНФ Канада, містоТоронто,2008 р.
— Виставки в посольстві України в США, Вашингтон 1996р, 2009 р.

Участь у 3 Міжнародних Осінніх Салонах «Високий Замок» .Участь у благодійному аукціоні «заради життя» на допомогу воїнам в зоні АТО, постраждалим та сім"ям загиблих.  Праці знаходяться в численних музейних та приватних колекціях в УкраЇні та закордоном.

Катерина Немира : «Я народилась в минулому столітті, у 1952 році, біля Львова в Сокільниках. Закінчила інститут Прикладного і декоративного мистецтва. Працювала на Львівській кераміко-скульптурній фабриці в художній майстерні і паралельно y тодішньому Палаці піонерів вела студію образотворчого мистецтва. Багато хто з моїх тодішніх учнів вважають, що завдяки мені стали художниками.

Мені пощастило: диплом «Пори року», виконаний в фарфорі, був відзначений і помічений. Потім були виставки в Голландії, Італії, Франції, Москві. А потім була Америка, де ми з чоловіком шістнадцять років жили, провадили галерею і студію, організували і утримували школу українознавства, влаштували гастролі в США ансамблю П. Вірського, львівських театрів ім. М. Заньковецької та Л. Курбаса та ін... Я ще й викладала в Кентському університеті (штат Огайо), працювала в управах СУА і Рідної школи Четвертої хвилі, 13 років вела україномовну радіопрограму, читала лекції...

Ясна річ, не втрималася і вже тут, по поверненню, організувала мистецьку студію для дітей Нового Яричева (де я тепер живу) і околиць. А також вирішила зафіксувати свій викладацький досвід у формі посібника з викладання образотворчого мистецтва для дітей».