Президент купив зброю 3-му полку спецпризначення

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України.

Про це повідомляє  "Українська правда.

З початку російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій (до 2016 року оперативного командування «Південь» Сухопутних військ).

«Серед переданої допомоги автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також 100 снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв», – уточнює видання.

Нагадаємо, 21 серпня під час візиту Президента до 3-го окремого полку спецпризначення, який дислокується в Кіровограді, командир полку передав Порошенку символічний подарунок із гільзами від набоїв випущених з цих гвинтівок, з прізвищами загиблих побратимів, зазначає ресурс.

У свою чергу, народний депутат Ар'єв прокоментував у Facebook, що «у 2015 році компанія Порошенка віддала на відновлення ЗСУ 350 млн грн».

Фонд Петра Порошенка у травні звітував про те, що за 2014—2016 роки пожертвував понад 700 мільйонів гривень на благодійність, із них половину нібито витратили на потреби армії, а ще 350 мільйонів – на соціальні та інфраструктурні проекти.