Пішов з життя найрезультативніший гравець «Зірки» 60-70-х років Олексій Кацман

Після важкої хвороби, на 71-му році перестало битися серце легенди футбольного клубу «Зірка» Олексія Кацмана.

Вихованець кіровоградського футболу був одним із найулюбленіших та найрезультативніших гравців «Зірки» 60-70-х років, йдеться на офіційному сайті клуба, повідомляють Новини Кіровоградщини.

«Здавалося, що Алік, як звали його вболівальники, вмів на полі все: забити, віддати гольову передачу, прикрити м’яч корпусом так, як ніхто інший, і заробити важливий пенальті. Він був із тих майстрів, на гру яких спеціально ходили шанувальники футболу. Та й досягнув у рідній «Зірці» чимало: виграв у 1975-м році Кубок України, зіграв понад 250 матчів, забив понад 50 м’ячів і тричі був найкращим бомбардиром команди», — йдеться в повідомленні.

Пізніше він виховав цілу плеяду талановитих гравців. Своїм улюбленим учнем завжди називав Олександра Мизенка, якого також можна назвати легендою команди. Своє тричі заслужене звання «Заслужений тренер України» Олексій Кацман отримав не за підготовку майстрів високого класу, яких було чимало, а за те, що свого часу дозволив займатись у своїй групі й дав перші футбольні уроки хворобливому, але цілеспрямованому хлопцеві Євгену Зінов’єву, який згодом став гордістю нашої країни – паралімпійським чемпіоном з футболу 2016

До останнього Олексій Кацман, незважаючи на важку хворобу, намагався залишатись у футбольному строю.