Не всі школи області забезпечені якісною питною водою

Перед початком нового навчального року спеціалісти обласного лабораторного центру провели моніторинг якості питної води в 246 навчальних закладах.

Зокрема, в 92 дошкільних, 148 загальноосвітніх, 6 професійно-технічних та вищих навчальних І-ІІ ступеня акредитації, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на обласний лабораторний центр.

За результатами досліджень виявили відхилення від нормативів за санітарно-хімічними показниками в пробах води питної в 7 ДНЗ Кіровоградського району, 3 дошкільних та 4 загальноосвітніх навчальних закладах Знам’янського району, 2 ДНЗ та 6 ЗНЗ Новомиргородського району. За санітарно-мікробіологічними показниками – в 7 ДНЗ Кіровоградського, 3 ДНЗ та 7 ЗНЗ Знам’янського, 4 ЗНЗ Благовіщенського районів, по одному ДНЗ в Олександрійському, Світловодському, Устинівському районах, по одній школі в Онуфріївському та Гайворонському районах.

Всього дослідили питної води на бактеріологічні показники 260 проб, з них не відповідать вимогам гігієнічних нормативів – 26 (10,0%); за санітарно-хімічними показниками – 154, з них не відповідають – 23 (14,9%).