Журналіст „День за днем” щодня потребує донорської крові (Відео)

: Журналіст „День за днем” потребує допомоги. Кореспондент новин Микола Мумига з травня перебуває на лікуванні. У нього виявили гематому в стегновій зоні, що давила на нерв. Нині лікарі видалили новоутворення. Однак після операції виникли ускладнення - почалася внутрішня кровотеча. Журналіст перебуває в лікарні Святого Луки. Нині крововилив медикам вдалося зупинити.

Posted by UA: Кропивницький on 2017 m. rugpjūčio 4 d., penktadienis

Журналісту „День за днем” Миколі Мумизі все ще потрібна допомога.

За інформаціює його колег, Микола з травня перебуває на лікуванні.

У нього виявили гематому на стегні, що давила на нерв. Нині лікарі видалили новоутворення. Однак після операції виникли ускладнення — почалася внутрішня кровотеча. Журналіст перебуває в лікарні Святого Луки. Нині крововилив медикам вдалося зупинити.

Але для відновлення Микола щодня потребує донорської крові. У нього перша група з позитивним резусом. Крім того, необхідно зробити запас плазми. Для цього підходить кров будь-якої групи. Сьогодні її здали тринадцятеро небайдужих містян. Однак лікарі наголошують – переливання необхідно буде робити ще кілька днів, тож просять донорів не припиняти збір.

Родина журналіста витратила на лікування вже понад 50 тисяч гривень. Щодня лікування обходиться мінімум у тисячу з лишком гривень. Тож рідні та друзі просять про матеріальну підтримку.