У Новомиргороді відкрили паркову зону (ФОТО)

Компанія “Велта” закінчила перший етап масштабної реконструкції центрального парку міста Новомиргорода.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі «Велти».

Паркова зона офіційно запрацювала 24 серпня після 6 місяців будівельних робіт. 

Основою дизайну став лаконізм та функціональність, проте парк насичений  інноваційними елементами: “сухий” фонтан, роледром, геопластика (пагорби, вкриті травою, з маленькими тунелями), дитячий еко-майданчик. Задіяно три види освітлення, доріжки вимощені плиткою та залишені в старих межах для комфорту пересування.  

Загальна площа центрального парку міста становить 4 гектари. В першій етап увійшла найскладніша ділянка — 1,4 гектари, де ще півроку тому був пустир. Для того, щоб озеленити простір, було висаджено 101 дерево та 758 кустарників. 

“Ще минулого року “Велта” розпочала розбудову міста в рамках соціального договору. Цього року це вже стало трендом і до нас приєдналось ще три великих компанії району. Механізм дуже простий – громада та місцева влада робить запит, і ми спільними зусиллями та бюджетом втілюємо його у життя. Так, сьогодні, ми разом стоїмо у сучасному парку, а це лише перша стадія реконструкції!”– зазначив на відкритті Андрій Ніколаєнко, Голова ради директорів компанії “Велта”. 

Загальний бюджет першої черги реконструкції склав більше 3,5 млн. гривень. Компанія “Велта” вклала у парк більше 2,2 млн. гривень, аграрні фірми ТОВ “Новомиргородський цукор”, ПСП “Бирзулове”, СТОВ “Агролан” разом більше 730 тис. гривень, бюджет міста – 600 тис. гривень.