Правоохоронці Кіровоградщини отримали нагороди з нагоди державних свят (ФОТО)

Із нагоди державних свят поліцейські отримали нагороди і заохочення та взяли участь в урочистих заходах.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Сьогодні, 23 серпня, в Головному управлінні Нацполіції області відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора та 26-й річниці Незалежності України.

Першим до колег звернувся заступник начальника обласного главку відомства Дмитро Ткачонок.

«Від імені керівництва поліції Кіровоградщини прийміть найщиріші вітання з державними святами. Я гордий з того, що серед захисників України, які зараз оберігають наші рубежі, і багатотисячний колектив поліцейських. Більшість присутніх у цьому залі несли службу на Сході країни в зоні проведення АТО.

Також вдячний кожному з вас за непросту щоденну роботу, яку ви виконуєте тут – на мирній території, пильнуючи безпеку людей, захищаючи їх права», — зазначив Дмитро Георгійович.

Під час урочистих заходів понад 20 працівників поліції отримали нагороди та заохочення, серед яких відомча відзнака – нагрудний знак «За відзнаку в службі», Почесні грамоти, Грамоти та Подяки МВС України, Подяки Нацполіції області, а також Подяки обласної державної адміністрації та обласної ради.

Зі святами поліцейських привітав і голова обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС Валерій Шевчук та вручив ювілейні медалі «25 РОКІВ ПАП ОВС України».

Також 23 серпня заступник начальника поліції Кіровоградської області Дмитро Ткачонок разом із керівництвом області та міста, правоохоронних і силових відомств, представниками духовенства та громадськості взяв участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України.