Півтори тисячі безпритульних собак нарахували волонтери в обласному центрі (Відео)

: Півтори тисячі собак блукають вулицями Кропивницького. Це з’ясували волонтери під час акції з підрахунку чотирилапих. Протягом трьох днів вони фотографували собак та заносили їх до спеціальної бази міжнародного сайту моніторингу чисельності безпритульних тварин. Така інформація допоможе громадським організаціям, які займаються стерилізацією, контролювати чисельність тварин.

Posted by Канал "Кіровоград" on Wednesday, 2 August 2017

Протягом трьох днів волонтери фотографували собак та заносили їх до спеціальної бази міжнародного сайту моніторингу чисельності безпритульних тварин.

Така інформація допоможе громадським організаціям, які займаються стерилізацією, контролювати чисельність тварин, йдеться в сюжеті „День за днем”. 

Нагадаємо, підрахунок ініціювала міська влада за сприяння ГО «Міжнародні системи реєстрації» Animal-id.info UA.Волонтери проконсультували чиновників з питань підрахунку тварин та пояснили подальші кроки для зменшення їх чисельності.

Від початку цього року у місті простерилізували близько півтисячі собак. За результатами підрахунку волонтерів, в обласному центрі 1469 собак, з них майже 23%стерилізовані.

Повторний підрахунок тварин обіцяють провести у жовтні. В майбутньому в планах влади усіх домашніх собак ставити на облік.