На території Торговицької сільради перепоховали воїнів-прикордонників

В урочищі “Полковніче” на території Торговицької сільради відбулося перепоховання воїнів-прикордонників Західного прикордонного округу та бійців РСЧА, які загинули в липні-серпні 1941 року в урочищі “Зелена Брама”.

Виявлені під час пошукових робіт на території села Підвисоке та ексгумовані Новоархангельською районною благодійною організацією “Пошуковий загін “Зелена Брама”, інформують Новини Кіровоградщини в РДА.

Біля військових поховань духовенство відслужило панахиду за упокій полеглих воїнів та освятило могили. Хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів та на честь похованих солдат прозвучав Гімн України та пролунав військовий залп.

Голова Новоархангельської районної благодійної організації “Пошуковий загін “Зелена Брама” Анатолій Фартушний розповів про історичні події 1941 року, що відбувалися на території району та проведені пошукові роботи.

«На даний час нам вдалося ідентифікувати одинадцять військовослужбовців, ми ідентифікуємо за номером бойової нагороди. В короткі терміни вдалося знайти родичів загиблих солдат”, — зазначив пошуковець.

У цей пам`ятний день, біля військових поховань, духовенство Новоархангельщини відслужило панахиду за упокій полеглих воїнів та освятили могили. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих воїнів та на честь похованих солдат прозвучав Гімн України та пролунав військовий залп. На могили загиблих воїнів були покладені вінки та квіти.